Saulės grąža -
saulės energetikos
partneris Lietuvoje Nr.1 

Gauti pasiūlymą

Kas yra dvipusė apskaita:

Šviečiant saulei naudojama švari, iš saulės energijos pagaminta elektra, o jos nepanaudotos perteklinės energijos kiekis atiduodamas „pasaugoti“ į elektros tinklus. Naktį ir žiemą, kai saulės nėra arba jos mažiau, iš elektros tinklų „atsiimama“ sukaupta energija, o esant jos trūkumui perkama iš tinklo operatoriaus. Per visus metus, Jūs galite visiškai išlyginti pagamintos ir nupirktos elektros santykį ir taip beveik nieko nemokėti už elektrą.Kodėl saulės energija?

Įsidiegę saulės elektrinę tampate nepriklausomi nuo augančių elektros kainų ir sumažinate išlaidas elektrai iki minimumo. Šiuo metu Lietuvoje elektros kainos yra vienos mažiausių Europoje. Numatoma, kad elektros kainos per ateinančius metus ženkliai pakils. Be to, pasistatę saulės jėgainę, tampate švarios energijos gamintoju ir prisidedate prie aplinkos tausojimo.

Kiek laiko tarnaus?

Saulės elementams suteikiama iki 30 metų garantija, o tai reiškia, jog esate garantuoti dėl nemokamos ir švarios energijos mažiausiai ateinančius 30 metų. Užtikriname aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Suteikiame net 20 metų darbų garantiją, keldami aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir savo partneriams, tiekėjams ir subrangovams.

SAULĖS ELEKTRINIŲ ĮRANGA

Saulės grąža siūlo aukščiausios kokybės, išskirtinius, Lietuvoje pagamintus, berėmius stiklas - stiklas fotovoltinius modulius, standartinius modulius su aliuminio rėmu bei į stogą integruotas sistemas. Įrangai suteikiamos ilgiausios rinkoje garantijos, kurios siekia iki 30 metų. 

Premium stiklas - stiklas moduliai

Stiklas stiklas moduliai 2
  • Visi SoliTek produktai yra gaminami Vilniuje, Mokslininkų gatvėje, kur kiekvienas modulių gamybos etapas yra atidžiai prižiūrimas. Premium stiklas - stiklas moduliai - tai aukščiausios kokybės ir ilgaamžiškumo garantija. SoliTek savo pagamintiems stiklas - stiklas fotovoltiniams moduliams suteikia 30 metų produkto garantiją, 90% galios efektyvumą po 30 metų, o pagal darytus testus prognozuoja bent 50 metų naudingą laikotarpį. Dėl dvigubai ilgesnio modulio darbingo laikotarpio, elektros kWh kaina tampa dar pigesnė. Tai saugus, patikimas ir estetiškai patrauklus sprendimas saulės elektrinei bet kuriam stogo tipui, tiek gyvenamosios, tiek komercinės ar pramoninės paskirties pastatams.

Standartiniai moduliai

standartinis solar PV modulis

Standartiniai fotovoltiniai moduliai pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir dideliu naudingumo koficientu. Gamintojai standartiniams moduliams suteikia 25 metų garantiją, užtikrina 80% galios efektyvumą per ateinančius 25 metų, 12 metų sudaro produktui suteikiama gamyklinė garantija. Šio tipo moduliai yra lengvesni, mažiau apkraunantys stogą, modulio rėmas pagamintas iš aliuminio. Tai optimalus ir patikimas sprendimas Jūsų saulės elektrinei už patrauklią kainą.

 

Saulės grąža atstovauja gamintojus SoliTek ir JA Solar. 

Fronius įtampos keitikliai

Fronius Symo Itampos Keitiklis

Austrijoje veikiantis įtampos keitiklių gamintojų Fronius - vienas lyderiaujančių įtampos keitiklių gamintojų pasaulyje, vedamas inovatyvių bei technologiškai pažangių sprendimų. Įtampos keitikliai pasižymi aukštu technologiniu funkcionalumu, aukštu efektyvumu, moderniu dizainu bei patogiu valdymu. Šio gamintojo keitikliai yra patikimi, gali būti eksploatuojami pastato viduje ir lauko sąlygomis, temperatūroje nuo -40 - +60 °C. Nemokama Fronius monotoringo sistema suteikia galimybę rinkti duomenis, stebėti ir analizuoti elektrinės darbą realiu laiku. Fronius patikimas, funkcionalus, aukščiausios kokybės sprendimas diegiant saulės elektrinę.

Projekto įgyvendinimo eiga

1

Objekto apžiūra

2

Leidimų derinimas

3

Projektavimas

4

Įrengimas

5

Pridavimas institucijoms

6

Priežiūra

Visus su saulės jėgainės įrengimu susijusius darbus atlieka Saulės grąžos darbuotojai. Įmonėje įdiegta pažangi verslo valdymo sistema užtikrina greitą, sklandų ir kokybišką darbą bet kuriame projekto etape: nuo dokumentų parengimo ar montavimo iki įrengtos jėgainės priežiūros.

Kiek kainuoja?