Saulės elektrinės - arčiau Jūsų!

Nuo šiol mus rasite Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. 

Gauti pasiūlymą

Saulė šviečia kiekvienam, o mūsų klientai džiaugiasi sumažėjusiomis išlaidomis  bei tvaria aplinka sau ir savo vaikams.  Orientuojamės į kokybę ir kliento poreikius, todėl kiekvienam asmeniškai parenkame pasiūlymą atsižvelgdami į norus ir galimybes. Atstovaujame laiko ir mūsų patikrintus tiekėjus, todėl galime užtiktrinti itin aukštą saulės elektrinės kokybę už tinkamą kainą.

Kodėl naudinga įsirengti saulės elektrinę?

Tampate nepriklausomu energijos gamintoju ir taip galite sumažinti savo sąskaitas už elektrą.

 

1

Naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius, prisidedate prie švaresnės aplinkos kūrimo.

 

2

Kiek kainuoja?

Kodėl saulės energija?

Įsidiegę saulės elektrinę tampate nepriklausomi nuo augančių elektros kainų ir sumažinate išlaidas elektrai iki minimumo. Šiuo metu Lietuvoje elektros kainos yra vienos mažiausių Europoje. Numatoma, kad elektros kainos per ateinančius metus ženkliai pakils. Be to, pasistatę saulės jėgainę, tampate švarios energijos gamintoju ir prisidedate prie aplinkos tausojimo.

Kiek laiko tarnaus?

Saulės elementams suteikiama iki 30 metų garantija, o tai reiškia, jog esate garantuoti dėl nemokamos ir švarios energijos mažiausiai ateinančius 30 metų. Užtikriname aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Suteikiame net 10 metų darbų garantiją, keldami aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir savo partneriams, tiekėjams ir subrangovams.

Saulės elektrinės veikimo procesas

Kas yra dvipusė apskaita?

Saulės modulių pagamintą ir nesunaudotą elektrą (perteklinę) galima atiduoti pasaugoti į elektros tinklus. Naktį ir žiemą, kai saulės nėra arba jos mažiau, iš elektros tinklų „atsiimama“ sukaupta energija, o esant jos trūkumui perkama iš tinklo operatoriaus. Už į tinklus atiduotą saugoti elektrą mokėsite 4,2 centus už kilovatvalandę (vietoje įprastai mokamų 13 centų už 1 kWh). Per visus metus, galima visiškai išlyginti pagamintos ir perkamos elektros santykį ir taip beveik nieko nemokėti už elektrą.Kokią įrangą rinktis?

Siūlome aukščiausios kokybės, išskirtinius, Lietuvoje pagamintus, berėmius stiklas - stiklas fotovoltinius modulius, standartinius modulius su aliuminio rėmu bei į stogą integruotas sistemas. Įrangai suteikiamos rinkoje ilgiausios garantijos, kurios siekia iki 30 metų. 

Įrangos pasirinkimas

Premium stiklas - stiklas moduliai

IMG 6474
  • Pažangiausi saulės elementai jau Lietuvoje “LG Solar” gaminami saulės moduliai buvo įvertinti kaip pažangiausi rinkoje, vertinant generaciją iš vieno elemento. ,,LG Solar” yra ,,LG Electronics” grupės dalis, kuri veikia jau daugiau kaip 50 metų. Bendrovė atlieka dvigubai daugiau tyrimų nei reikalaujama pagal IEC standartus, tai užtikrina aukštą produkcijos kokybę ir konkurencingumą. ,, Saulės grąža” yra  oficiali ,,LG Solar” atstovė  Lituvoje.

Standartiniai moduliai

standartinis solar PV modulis

Standartiniai fotovoltiniai moduliai pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir dideliu naudingumo koeficientu. Gamintojai standartiniams moduliams suteikia 25 metų garantiją, užtikrina 80% galios efektyvumą per ateinančius 25 metus, skiriama 12 metų gamyklinė garantija. Šio tipo moduliai yra lengvesni, mažiau apkraunantys stogą, modulio rėmas pagamintas iš aliuminio. Tai optimalus ir patikimas sprendimas Jūsų saulės elektrinei už patrauklią kainą.

 

Atstovaujame gamintojus „SoliTek“ ir „JA Solar“. 

„Huawei“ įtampos keitikliai

huawei inverteris

Vienas iš naujausių sprendimų inverterių rinkoje - Huawei M0, skirtas saulės elektrinėms iki 30 kW. Šie įtampos keitikliai išsiskiria tuo, kad jau turi integruotą DC apsaugą, sumažinančią gaisro pavojų (AI Powered AFCI). Taip pat, inverteris išsiskiria itin aukštu efektyvumu -  net 98,3%. Džiaugiamės būdami oficialūs Huawei inverterių atstovai Lietuvoje. Taip pat, atstovaujame „Fronius“ ir "ABB" gamintojus.

Ko reikia energijos gamybai iš saulės?

solar system3

Tam, kad namuose galėtumėte įsirengti nuosavą saulės elektrinę, jums reikės saulės modulių, įtampos keitiklio (inverterio) ir tvirtinimo sistemos. Būtent šie komponentai ir sudaro saulės elektrinę. Kai elektrinė jau stovi jūsų namuose, elektros gamyba prasideda.

Pagrindinė elektrinės dalis – saulės modulis

shutterstock 143499745

Saulės modulyje vyksta svarbiausias elektros energijos gamybos procesas. Tai ant stogo, pastatų fasadų ar žemės įrengiamas prietaisas iš saulės energijos gaminantis elektrą, kuri gali būti panaudota ne tik šildymui, bet ir kitoms pastato reikmėms. Vadinasi, įsirengus saulės modulį savo namus galėsite aprūpinti tiek reikalinga elektros energija buitiniams prietaisams, tiek ir elektra šildymui. Saulės moduliai gali tarnauti ~30 metų.

Kas sudaro saulės modulį?

Solar+Panel+assembly+construction+components2

Modulio rėmas.

Specialus grūdintas stiklas.

Viršutinė modulio dalis, apsauganti modulį nuo drėgmės ir purvo.

Laminacinė plėvelė.

Saulės elementai/celės.

Pagrindinė saulės modulio dalis, kuri gamina elektrą.

Dažniausiai modulį sudaro 60 arba 72 celės.

Modulį iš kitos pusės taip pat saugo laminacinė plėvelė

Stiklas arba plastikinė plėvėlė

Jungties dėžutė

Pagrindiniai užduodami klausimai

Kaip vyksta saulės energijos konvertavimas į elektrą?

Saulės moduliuose esantys saulės elementai paverčia saulės energiją į elektrą, perduoda ją į inverterį, kuris nuolatinę elektros srovę keičia į kintamąją (naudojamą buityje). Tam, kad saulės moduliai veiktų, nebūtina saulės šviesa, jie veikia ir apniukusią dieną. Svarbu, jog ant modulių nekristų pavėsis.

 

Kokios galios saulės elektrinės man reikia?

Pirmiausia, Jums reikia įvertinti, kiek elektros energijos sunaudojate per metus. Pavyzdžiui, keturių asmenų šeima per metus sunaudoja vidutiniškai ~5 000 kWh elektros, todėl tokiai šeimai patariame įsirengti 5 kW galios saulės modulius. 10 kW saulės elektrinė yra pati didžiausia pagal leidžiamus standartus. Pagal jūsų poreikį pritaikysime geriausią sprendimą jūsų namui.

 

Koks procesas manęs laukia?

1

Gauname užklausą

2

Atvykstame apžiūrėti pastato

3

Suderiname būtinus leidimus

4

Projektuojame saulės elektrinę

5

Įrengiame saulės elektrinę

6

Atiduodame elektrinę vertinimui

7

Atliekame priežiūros darbus

Diegiant elektrinę, reikia suderinti plėtros bei gamybos leidimus, Energijos Skirstymo Operatorius (ESO) projektą.

Įrengus elektrinę, vyksta elektros įrenginio atidavimas Valstybinei energetikos inspekcijai (VEI) vertinti.

 

6 iš 7 punktų atliekame mes, jums tereikia žengti pirmąjį žingsnį.

 

Kyla daugiau klausimų?

nordwood themes 469906 unsplash

Siųskite mums užklausą, kurią rasite žemiau, arba susisiekite dėl detalesnės konsultacijos

+370 (5) 200 1683

Saulės elektrinės pasiūlymas Jūsų namams