Kokius modulius rinktis?

Kokius modulius rinktis?

Saulės modulių pasirinkimas yra nebe svarbiausias ir sunkiausias klausimas komplektuojant saulės elektrinę. Pasirinkite Jums labiausiai patikusį variantą ir mes patarsime kokius modulius rinktis:

 

A) Ieškote geriausio kainos-kokybės santykio?

B) Ieškote Lietuvoje pagamintos produkcijos?

C) Ieškote kažko itin kokybiškos ir išskirtinio?

 

Jei pasirinkote variantą A – esate žmogus, vertinantis kokybę, bet visada ištiriantis visus galimus pasirinkumus ir ieškantis „protingų“ sprendimų. Jūsų pasirinkimas yra Monokristaliniai JA Solar Mono Perc 60 moduliai, - tai robotizuotoje gamykloje pagaminti 315 W saulės elementai. Šie moduliai sukurti naudojant efektyvias PERCIUM celes. Be to, PERC technologija pasižymi šiais privalumais: didesne šviesos absorbcija ir vidiniu atspindėjimu. Tai reiškia, kad modulis sugeria daugiau šviesos, todėl efektyviau veikia.  Moduliui suteikiama 12 m. pradukto ir 83% efektyvumo garantija 25 metams.
 
Jei pasirinkote variantą B – siekiate palaikyti vietinius gamintojus bei ieškote ilgalaikės investicijos. Jūsų pasirinkimas - Soli Tek Solid Pro M60 – 300 W monokristaliniai stiklas-stiklas moduliai. Sukurta ir pagaminta Lietuvoje. Šie saulės elementai pasižymi puikia išvaizda ir ilgalaikėmis garantijomis bei ypatingu tvirtumu. Stiklas - stiklas moduliams suteikiama 30 m. produkto garantija ir 87% efektyvumo garantija.
 
Variantą C renkasi mėgstantys estetiką, išskirtinumą ir itin aukštą kokybę. Jūsų pasirinkimas - LG NeON 2 Black. Tai didžiausios galios - 320 W, visiškai juodas saulės elementas, gaminamas atliekant dvigubai daugiau tyrimų nei reikalaujama pagal IEC standartus. Cell technologijos dėka LG NeON 2 Black absorbuoja daugiau šviesos, todėl yra iki 3% efektyvesni, lyginant su standartiniais monokristaliniais moduliais. LG saulės elementams suteikiama 25 metų produkto ir 89,6% efektyvumo garantija.

Turite klausimų? Siųskite mums užklausą, kurią rasite žemiau, arba susisiekite dėl detalesnės konsultacijos

+370 (5) 200 1683

Saulės elektrinės pasiūlymas Jūsų namams