Privatumo politika

Saulės grąža tikslas – būti pavyzdine ir pilietiška įmone. Mes vertiname sąžiningumą bei aiškumą ir esame įsipareigoję kurti tvirtus ir ilgalaikius santykius, paremtus pasitikėjimu ir abipuse nauda, su savo klientais. Laikydamiesi šio įsipareigojimo, turime saugoti ir gerbti jūsų privatumą bei pasirinkimus. Štai kodėl toliau pateikiame savo privatumo pažadą ir privatumo politiką.

MŪSŲ PRIVATUMO PAŽADAS

Toliau rasite daugiau informacijos apie asmens duomenų, kuriuos galime gauti iš jūsų tiesiogiai arba jums sąveikaujant su mumis, rūšis, kaip juos naudosime, kam perduosime, kaip apsaugosime, ir savo teises į asmens duomenis. Žinoma, jums gali būti aktualios ne visos situacijos. Šioje privatumo politikoje pateikiama visų galimų mūsų ir jūsų sąveikos situacijų apžvalga.

Kuo daugiau su mumis sąveikausite, tuo geriau leisite mums jus pažinti ir tuo geresnes suasmenintas paslaugas galėsime siūlyti.

Kai mums atskleidžiate arba kai mes renkame jūsų asmens duomenis, juos naudojame vadovaudamiesi šia politika. Įdėmiai perskaitykite šią informaciją. Jei turite klausimų arba nerimaujate dėl savo asmens duomenų, susisiekite su mumis el. p. Adresu info@saulesgraza.lt

KĄ SUŽINOSITE PERSKAITĘ ŠIĄ PRIVATUMO POLITIKĄ?

KAS YRA ASMENS DUOMENYS?

Asmens duomenys yra bet kokia informacija ar jos dalis, susijusi su nustatytu arba nustatytinu fiziniu asmeniu (duomenų subjektu), eidžianti asmenį nustatyti tiesiogiai (pvz., jūsų vardas) arba netiesiogiai (pvz., įslaptinti duomenys, tokie kaip unikalus atpažinties numeris). Tai reiškia, kad asmens duomenys apima el. laiškus, gyvenamosios vietos adresą, mobiliojo telefono numerį, naudotojų vardus, profilių nuotraukas, gaminius, kuriems teikiate pirmenybę, ir pirkimo įpročius, naudotojų sukurtą turinį, finansinę ir gerovės informaciją. Taip pat asmens duomenims gali būti priskiriami unikalūs skaitiniai identifikatoriai, tokie kaip jūsų kompiuterio IP adresas arba jūsų mobiliojo prietaiso MAC adresas, taip pat slapukai.

KOKIUS DUOMENIS APIE JUS RENKAME IR KAIP JUOS NAUDOJAME?

Saulės grąža tiki, kad jūs, vartotojas, esate mūsų veiklos esmė. Mums patinka gauti jūsų komentarų, sužinoti daugiau informacijos apie jus ir kurti bei pristatyti jums patinkančius gaminius. Taip pat žinome, kad daugelis jūsų mėgsta bendrauti su mumis. Taigi yra daug būdų perduoti savo asmens duomenis mums, o mums – juos rinkti.

KAIP RENKAME ARBA GAUNAME JŪSŲ DUOMENIS?

Jūsų duomenis galime rinkti arba gauti iš savo interneto svetainių, formų, programėlių, prietaisų, tinklalapių socialiniuose tinkluose ir kt. Kartais savo asmens duomenis perduodate tiesiogiai (pvz., susikurdami paskyrą, susisiekdami su mumis, kartais juos renkame (pvz., naudodami slapukus, kad suprastume, kaip jus naršote mūsų interneto svetainėse ir naudojate mūsų programėles), kartais – gauname iš trečiųjų šalių, įskaitant mūsų partnerius ir tiekėjus.

Rinkdami duomenis, privalomus užpildyti laukelius pažymime žvaigždutėmis, kai tokie duomenys mus reikalingi, kad:

Jei nepateiksite duomenų, tikėtina, kad negalėsime pristatyti prekių ir teikti paslaugų.

  1. Kada gali būti perduodami ar renkami jūsų duomenys? Šiame stulpelyje paaiškinta, kokia veikla užsiimant ar kokiam atvejui esant naudojame arba renkame jūsų duomenis. Pavyzdžiui, kai perkate, užsiprenumeruojate naujienlaiškį, naršote interneto svetainėje arba naudojate programėlę.
  2. Kokius asmens duomenis gauname iš jūsų tiesiogiai arba jums sąveikaujant su mumis? Šiame stulpelyje paaiškinta, kokius duomenis renkame, atsižvelgdami į situaciją.
  3. Kaip ir kodėl galime naudoti jūsų duomenis? Šiame stulpelyje paaiškinta, ką galime daryti su jūsų duomenimis, ir jų rinkimo tikslai.
  4. Koks yra jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas? Šiame stulpelyje paaiškinta, kodėl galime naudoti jūsų duomenis.

Atsižvelgiant į duomenų naudojimo tikslą, gali būti keli jūsų duomenų tvarkymo teisinio pagrindo atvejai (nurodyti toliau).

Kada gali būti perduodami ar renkami jūsų duomenys?

Paskyros sukūrimas ir valdymas 

Informacija, surinkta kuriant paskyrą mūsų ir mūsų partnerių interneto svetainėse, programėlėse, prisijungus naudojant socialinio tinklo prisijungimo duomenis.

Naršymas internete

* Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, išsaugomi jūsų prietaise (kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar mobiliajame telefone), kai naršote internete.

Programėlių ir prietaisų naudojimas

Informacija, surinkta jums naudojant mūsų programėles ir (arba) prietaisus.

Užklausos

Informacija, surinkta jums klausiant (pvz., mūsų Klientų aptarnavimo skyriaus) apie mūsų prekių ženklus, gaminius ir jų naudojimą.

Kokius asmens duomenis gauname iš jūsų tiesiogiai arba jums sąveikaujant su mumis?

Atsižvelgiant į jūsų sąveiką su mumis, asmens duomenys gali būti:

Teisėtus interesus

Užtikrinti mūsų interneto svetainių (programėlių) saugumą, apsaugoti jas nuo sukčiavimo, geriau suprasti jūsų poreikius bei lūkesčius ir pagerinti mūsų paslaugas, gaminius ir prekių ženklus.

AUTOMATIZUOTAS SPRENDIMŲ PRIĖMIMAS

Mokėjimo operacijų, atliekamų mūsų interneto svetainėse (naudojant mūsų programėles ar prietaisus), apsaugai nuo sukčiavimo ir neteisėto pasisavinimo užtikrinti naudojame trečiosios šalies sprendimą (-us). Sukčiavimo aptikimo būdas yra paremtas, pavyzdžiui, paprastais palyginimais, asociacijomis, sankaupų formavimu, spėjimu ir klaidingų duomenų aptikimu naudojant išmaniuosius agentus, duomenų jungimo būdus ir įvairius duomenų gavybos būdus.

Šie sukčiavimo aptikimo procesai gali būti visiškai automatizuoti arba gali būti reikalingas žmogaus įsikišimas (žmogus priima galutinį sprendimą). Bet kokiu atveju imamės visų tinkamų atsargumo ir apsaugos priemonių, siekdami riboti prieigą prie jūsų duomenų.

Dėl automatizuotos sukčiavimo aptikimo funkcijos galima: i) delsa apdorojant jūsų užsakymą (prašymą), kol peržiūrime jūsų operaciją, bei ii) paslaugos apribojimas arba atsisakymas ją suteikti nustačius sukčiavimo riziką. Turite teisę pamatyti informaciją, kuria remdamiesi priimame sprendimą. Žr. toliau esančią skiltį „Jūsų teisės ir pasirinkimai“.

Šis tvarkymas yra būtinas norint sudaryti ar vykdyti duomenų subjekto ir duomenų valdytojo sutartį arba  yra sankcionuotas ES ar valstybės narės įstatymo, kuriame reglamentuojama duomenų valdytojų veikla. Turite teisę pareikšti savo nuomonę, užginčyti sprendimą ir reikalauti, kad įsikištų duomenų valdytojas.

PROFILIAVIMAS

Kai siunčiame arba rodome suasmenintą informaciją ar turinį, galime taikyti tam tikrus metodus, vadinamus „profiliavimu“ (t. y. bet kokį automatizuotą asmens duomenų tvarkymą, kai duomenys naudojami tam tikroms fizinio asmens savybėms įvertinti, konkrečiai – analizuoti arba nuspėti fizinio asmens pageidavimus, interesus, ekonominę situaciją, elgesį, vietą, sveikatos būklę, patikimumą ar veiksmus). Tai reiškia, kad galime rinkti asmens duomenis apie jus pirmiau esančioje lentelėje nurodytais atvejais. Mes centralizuojame šiuos duomenis ir juos analizuojame norėdami įvertinti ir nuspėti jūsų asmeninius pageidavimus ir (arba) interesus.

Vadovaudamiesi savo analize, siunčiame arba rodome informaciją ir (arba) turinį, pritaikytą jūsų interesams (poreikiams).

Tam tikromis aplinkybėmis turite teisę nesutikti, kad jūsų duomenys būtų naudojami profiliuoti. Žr. toliau esančią skiltį „Jūsų teisės ir pasirinkimai“.

KAS TURI PRIEIGĄ PRIE JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ?

Jūsų asmens duomenis galime bendrinti Saules graža vadovaudamasi savo teisėtu interesu vidinio administravimo tikslais, kad laikytumėmės teisinių įsipareigojimų, užkirstume kelią sukčiavimui ir (arba) apsaugotume savo priemones, pagerintume save gaminius ir paslaugas ar gavę jūsų sutikimą.

Kur įmanoma, duomenys bus užšifruojami pseudonimu (nebus galima tiesiogiai nustatyti jų savininko), o kur reikia – naudojami paprašytoms paslaugoms teikti. 

Taip pat jūsų asmens duomenis, užšifruotus pseudonimu (negalima tiesiogiai nustatyti jų savininko), galime bendrinti Tyrimų ir inovacijų padalinio mokslininkams, įskaitant esančius ne jūsų šalyje, tyrimų ir inovacijų tikslais, norėdami pagerinti savo gaminius ir paslaugas.

Kur leidžiama, jūsų asmens duomenis, įskaitant surinktus naudojant slapukus, galime bendrinti savo prekių ženklams remdamiesi teisėtu interesu vidinio administravimo tikslais, kad suderintume ir atnaujintume informaciją, kurią mums atskleidėte, kad analizuotume statistiką vadovaudamiesi jūsų charakteristikomis ir pritaikytume savo komunikacijas.

Taip pat jūsų asmens duomenis mūsų vardu gali tvarkyti mūsų patikimos trečiosios šalys – tvarkytojos.

Mes pasikliauname patikimomis trečiosiomis šalimis, kad jos atliktų įvairių verslo operacijų mūsų vardu. Joms suteikiame tik informaciją, reikalingą paslaugai suteikti, ir reikalaujame, kad jūsų asmens duomenys nebūtų naudojami kitiems tikslams. Visada kaip įmanydami stengiamės užtikrinti, kad trečiosios šalys, su kuriomis dirbame, saugiai tvarkytų jūsų duomenis. Pavyzdžiui, galime patikėti paslaugas, kurioms atlikti reikia tvarkyti jūsų asmens duomenis:

Galime atskleisti jūsų asmens duomenis savo partneriams:

Mes nesiūlome ir neparduodame jūsų asmens duomenų.

KUR SAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Su asmeniniais vartotojo duomenimis gali susispažinti tik tam priskirti įmonės darbuotojai, kurie užtikrina duomenų saugumą. Jūsų duomenys saugomi elektrinėje erdvėje ir įmonės archyvuose.

KIEK LAIKO SAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Pirmiau minėti laikotarpiai bus pratęsti vadovaujantis mūsų teisiniais arba reguliuojamaisiais įsipareigojimais, taip pat mūsų teisėtais interesais, kad galėtume tvarkyti savo teises (pavyzdžiui, įrodyti savo ieškinių pagrįstumą teisme), arba statistikos ar istoriniais tikslais.

Kai mums nebereikės saugoti ar naudoti jūsų asmens duomenų, jie bus pašalinti iš mūsų sistemų ir įrašų arba bus padaryti anonimiški, kad nebūtų galima nustatyti jūsų tapatybės.

AR JŪSŲ ASMENS DUOMENYS YRA SAUGŪS?

Esame įsipareigoję užtikrinti jūsų asmens duomenų saugumą ir imamės visų prideramų atsargumo priemonių. Pagal sutartį reikalaujame, kad patikimos trečiosios šalys, tvarkančios jūsų asmens duomenis mūsų vardu, taip pat užtikrintų jų saugumą. 

Visada kaip galėdami stengiamės apsaugoti jūsų asmens duomenis ir juos gavę naudojame griežtas procedūras ir saugumo funkcijas, siekdami užkirsti kelią nesankcionuotai prieigai. Kadangi informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus, negalime užtikrinti į mūsų interneto svetainę perduodamų jūsų duomenų saugumo. Taigi duomenis perduodate savo rizika.

JŪSŲ TEISĖS IR PASIRINKIMAI

Saulės grąža gerbia jūsų teisę į privatumą. Jūs turite galėti valdyti savo asmens duomenis. Jūsų teisės nurodytos toliau. 

Jūsų teisės Ką tai reiškia?
Teisė būti informuotiems Turite teisę gauti aiškią, skaidrią ir lengvai suprantamą informaciją apie tai, kaip naudojame jūsų asmens duomenis, ir apie savo teises. Štai kodėl pateikiame šią informaciją politikoje.
Teisėsusipažinti su duomenimis Turite teisę gauti prieigą prie mūsų turimų asmens duomenų (galioja tam tikri apribojimai). Mes galime paprašyti prieinamo užmokesčio, atsižvelgdami į administracines informacijos pateikimo išlaidas. Nebus atsakyta į nepagrįstas, perdėtas ar pasikartojančias užklausas. Norėdami pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.
Teisėreikalauti ištaisyti duomenis Turite teisę ištaisyti savo klaidingus ar pasenusius asmens duomenis ir (arba) juos papildyti, jei jie neišsamūs. Norėdami pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija. Jei turite paskyrą, savo duomenis galite ištaisyti tiesiog skiltyje „Mano paskyra“.
Teisė reikalauti ištrinti duomenis („teisė būti pamirštam“) Kai kuriais atvejais turite teisę reikalauti, kad jūsų asmens duomenys būtų pašalinti. Atkreipiame dėmesį, kad tai nėra visiška teisė, nes mes galime turėti teisinių arba pagrįstų priežasčių išsaugoti jūsų asmens duomenis. Jei norite, kad pašalintume jūsų asmens duomenis, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.
Teisėatsisakyti tiesioginės rinkodaros, įskaitant profiliavimą Bet kuriuo metu galite panaikinti (atsisakyti) tiesioginės rinkodaros komunikacijos prenumeratą (-os). Lengviausia tai padaryti nuspaudus nuorodą „Atsisakyti prenumeratos“, kurią rasite bet kuriame mūsų atsiųstame el. laiške ar komunikacijoje. Arba galite su mumis susisiekti toliau nurodyta kontaktine informacija. Jei norite paprieštarauti profiliavimui, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.
Teisė bet kuriuo metu atšaukti sutikimą leisti tvarkyti duomenis Galite atšaukti savo sutikimą leisti mums tvarkyti jūsų duomenis, kai tvarkymas paremtas jūsų sutikimu. Sutikimo atšaukimo veiksmas neturės įtakos duomenų tvarkymo prieš atšaukiant sutikimą teisėtumui. Mes vadovaujamės lentele, esančia skiltyje „Kokius duomenis apie jus renkame ir kaip juos naudojame?“, ypač stulpeliu „Koks yra jūsų duomenų tvarkymo teisinis pagrindas?“, kad nustatytume, kuriais atvejais reikalingas jūsų sutikimas. Jei norite atšaukti sutikimą, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.
Teisė nesutikti duomenų tvarkymui, paremtam teisėtais interesais Galite bet kuriuo metu paprieštarauti, kad būtų tvarkomi jūsų duomenys, atsižvelgdami į mūsų teisėtą interesą. Pagal lenteles, esančias skiltyje „Kokius duomenis apie jus renkame ir kaip juos naudojame?“, ypač stulpelį „Koks yra teisinis jūsų duomenų tvarkymo pagrindas?“, nustatome, kuriais atvejais tvarkome duomenis remdamiesi teisėtais interesais. Atkreipiame dėmesį, kad tai nėra visiška teisė, nes mes galime turėti teisinių arba pagrįstų priežasčių išsaugoti ir tvarkyti jūsų asmens duomenis. Norėdami pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.
Teisė pateikti skundą priežiūros institucijai Turite teisę susisiekti su savo šalies duomenų apsaugos institucija, norėdami pateikti skundą dėl L’Oreal duomenų apsaugos ir privatumo praktikos. Nedvejokite ir susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija prieš pateikdami bet kokį skundą kompetentingai duomenų apsaugos institucijai.
Teisė į duomenų perkeliamumą Turite teisę perkelti, kopijuoti ar persiųsti duomenis iš mūsų duomenų bazės į kitą. Ši teisė taikoma tik duomenims, kuriuos pateikėte ir kurių tvarkymas yra paremtas sutartimi ar jūsų sutikimu bei yra automatizuotas. Pagal lenteles, esančias skiltyje „Kokius duomenis apie jus renkame ir kaip juos naudojame?“, ypač stulpelį „Koks yra teisinis jūsų duomenų tvarkymo pagrindas?“, nustatome, kuriais atvejais tvarkome duomenis vykdydami sutartį arba gavę jūsų sutikimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.
Teisė apriboti duomenų tvarkymą Turite teisę paprašyti apriboti jūsų duomenų tvarkymą. Ši teisė reiškia, kad galite apriboti, kaip mes tvarkome jūsų duomenis, t. y. galime juos saugoti, bet negalime naudoti ar išsamiau tvarkyti. Ši teisė taikoma ribotomis aplinkybėmis, nurodytomis Bendrajame duomenų apsaugos reglamente: • asmens duomenų subjektas (t. y. jūs) užginčija duomenų tikslumą tokiam laikotarpiui, per kurį duomenų valdytojas gali patikrinti asmens duomenų tikslumą; • asmens duomenų tvarkymas yra neteisėtas ir duomenų subjektas (t. y. jūs) nesutinka, kad duomenys būtų ištrinti, ir vietoj to prašo apriboti jų naudojimą; • duomenų valdytojui (t. y. L’Oreal) nebereikia asmens duomenų tvarkymo tikslais, tačiau jų reikia duomenų subjektui siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus; • duomenų subjektas (t. y. jūs) paprieštaravo duomenų tvarkymui, paremtam teisėtais duomenų valdytojo interesais, kol bus patikrinta, ar teisėtos duomenų valdytojo priežastys yra viršesnės už duomenų subjekto priežastis. Jei norite paprašyti apriboti duomenų tvarkymą, susisiekite su mumis toliau nurodyta kontaktine informacija.
Teisė išjungti slapukus Turite teisę išjungti slapukus. Interneto naršyklės paprastai turi numatytąsias nuostatas priimti slapukus, tačiau jūs galite lengvai pakeisti savo naršyklės nuostatas. Daugelis slapukų naudojami interneto svetainių ir programėlių tinkamumui ar funkcionalumui gerinti, todėl išjungus jų naudojimą kai kurios interneto svetainių dalys ar programėlių funkcijos gali tapti neprieinamos, kaip nurodyta atitinkamoje slapukų lentelėje. Jei norite apriboti arba užblokuoti visus slapukus, kuriuos naudoja mūsų interneto svetainės / programėlės (tai padarę galite netekti prieigos prie kai kurių interneto svetainių dalių) ar kitos interneto svetainės / programėlės, galite tai padaryti pakeitę savo interneto naršyklės nuostatas. Kaip tai padaryti, žr. skiltyje „Žinynas“. Daugiau informacijos pateikta toliau nurodytose svetainėse: http://www.aboutcookies.org/;  

MŪSŲ PRIVATUMO POLITIKOS POKYČIAI

Retkarčiais galime pakeisti šią privatumo politiką. Keitimus nurodysime politikoje ir siūlome periodiškai peržiūrėti šią politiką, kad žinotumėte pokyčius.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

+370 (5) 200 1683

info@saulesgraza.lt

Saulėtekio al. 15 LT-10224, Vilnius, Lietuva