Komanda

Saulės grąžos komandą sudaro profesionalūs, savo darbui atsidavę specialistai, orientuoti į rezultatus, inovatyvių, aukščiausios kokybės sprendimų įgyvendinimą bei didžiausią naudą pirkėjui.

Tomas3

Tomas Šimanauskas

Mindaugas

Mindaugas Gerulaitis

mindaugas@saulesgraza.lt

+370 656 55 040

verslo plėtros vadovas
Adas

Adas Ridikas

Juridiniai asmenys

adas@saulesgraza.lt

+370 630 04 494

Pardavimų vadovas
pic

Linas Paska

Fiziniai asmenys

linas@saulesgraza.lt

+370 630 08 308

Pardavimų vadovas
Simonas

Simonas Žičkus

Fiziniai asmenys

simonas@saulesgraza.lt

+370 630 08 308

Projektų koordinatorius
Vaidas

Vaidas Brazinskas

fiziniai asmenys

vaidas@saulesgraza.lt

+370 629 82 527

Pardavimų vadybininkas
SG logo elp

Rita Grendė

SG logo elp4

Jurgita Petruškaitė

jurgita@saulesgraza.lt

+370 640 01 894

projektų koordinatorė
SG logo elp5

Romualdas Kanapeckas

SG logo elp2

Arnas Sudentas

arnas@saulesgraza.lt

+370 636 77 936

Projektų vadovo asistentas
pic3

Gražvilė Budrytė

0 201

Irina Dzikevič

Kontaktai