Komanda

Saulės grąžos komandą sudaro profesionalūs, savo darbui atsidavę specialistai, orientuoti į rezultatus, inovatyvių, aukščiausios kokybės sprendimų įgyvendinimą bei didžiausią naudą pirkėjui.

Tomas2

Tomas Šimanauskas

0 200

Adas Ridikas

Juridiniai asmenys

adas@saulesgraza.lt

+370 630 04 494

Pardavimų vadovas
Linas Paska 10SR

Linas Paska

Fiziniai asmenys

linas@saulesgraza.lt

+370 630 08 308

Pardavimų vadovas
Nuotrauka

Simonas Žičkus

Fiziniai asmenys

simonas@saulesgraza.lt

+370 630 08 308

Projektų koordinatorius
Screenshot 4

Vaidas Brazinskas

juridiniai asmenys

vaidas@saulesgraza.lt

+370 629 82 527

Pardavimų vadybininkas
0 205

Mindaugas Gerulaitis

mindaugas@saulesgraza.lt

+370 656 55 040

verslo plėtros vadovas
0 204

Ingrida Petkutė

ingrida@saulesgraza.lt

+370 684 35 548

projektų koordinatorė
0 206

Eimantas Žilevičius

eimantas@saulesgraza.lt

+370 653 77 699

Pardavimų vadybininkas
0 203

Dovydas Vaitiekūnas

0 201

Irina Dzikevič

Kontaktai