Bendraukime!

Komanda

Saulės grąžos komandą sudaro profesionalūs, savo darbui atsidavę specialistai, orientuoti į rezultatus, inovatyvių, aukščiausios kokybės sprendimų įgyvendinimą bei didžiausią naudą pirkėjui.

MRT 5895

Tomas Šimanauskas

MRT 5868

Mindaugas Gerulaitis

MRT 5909

Adas Ridikas

Juridiniai asmenys

adas@saulesgraza.lt

+370 630 04 494

Pardavimų vadovas
MRT 5843

Linas Paska

Fiziniai asmenys

linas@saulesgraza.lt

+370 630 08 308

Pardavimų vadovas
MRT 5880

Simonas Žičkus

Fiziniai asmenys

simonas@saulesgraza.lt

+370 630 08 308

Projektų koordinatorius
MRT 5831

Vaidas Brazinskas

fiziniai asmenys

vaidas@saulesgraza.lt

+370 629 82 527

Pardavimų vadybininkas
MRT 5889

Rita Grendė

MRT 5848

Jurgita Petruškaitė

jurgita@saulesgraza.lt

+370 640 01 894

projektų koordinatorė
MRT 5860

Romualdas Kanapeckas

MRT 5827

Arnas Sudentas

arnas@saulesgraza.lt

+370 636 77 936

Pardavimų vadybininkas
MRT 5876

Gražvilė Budrytė

0 201

Rasa Strazdienė

Kontaktai