Šiuo metu galite pasinaudoti valstybės parama įsirengti iki 500 kW saulės elektrinę sausumoje.
Prašymus galima teikti iki 2025-02-04 arba kol bus lėšų.
Padėsime suprojektuoti jūsų įmonės energijos sistemą bei parengti paraiškos dokumentus, kviečiame susisiekti su mūsų komanda.
Projekto finansuojama dalis, nuo fiksuoto vieneto įkainio (1073 Eur/1kW)
Numatytas biudžetas jungtiniam projektui „Investicinė parama saulės elektrinėms sausumoje“
Atsiperkamumas gavus paramą
Sutaupykite investicijų išlaidoms
ENA informaciją apie šią paramos priemonę rasite čia.
Tiksliai įvertinsime jūsų elektros suvartojimą, parinksime tinkamo galingumo elektrinę, apskaičiuosime atsiperkamumą bei investicijos kainą.
Tiksliai įvertinsime Jūsų įmonės elektros energijos poreikį, galimybes bei įrengtos saulės elektrinės atsiperkamumą.
Sutaupykite laiko - paruošime visus reikalingus dokumentus pateikti į ENA sistemą ir gauti paramą.
Mūsų sertifikuoti, sėkmingos patirties turintys specialistai įrengs elektrinę. Viskas, dėl ko Jums reikės pasirūpinti - elektrinės įamžinimas ir nuotraukos pasidalinimas su mumis.
labai mažos, mažos, vidutinės įmonės (toliau - MVĮ) ir ūkininkai, atitinkantys MVĮ statusą – iki 35 proc.
atsinaujinančių išteklių energijos bendrijos ir piliečių energetikos bendrijos – iki 45 proc.
atsinaujinančių išteklių energijos bendrijos ir piliečių energetikos bendrijos (kai bent vienas dalininkas yra MVĮ arba ūkininkas, atitinkantis MVĮ statusą) – iki 35 proc.
pelno nesiekiantys juridiniai asmenys, kurių steigimo dokumentuose nustatytas tikslas – teikti aplinkos, ekonominę arba socialinę visuomeninę naudą - iki 45%
Susisiekite su mūsų specialistais ir mes patikrinsime, ar Jūsų įmonė atitinka paramos sąlygas. Finansuojamoji dalis yra iki 35 proc. arba iki 45 proc. nuo fiksuotojo vieneto įkainio (1073 Eur/1kW saulės elektrinės įrengtosios galios), atsižvelgiant į pareiškėjų grupę.
Nemokama galimybių studija! Projekto įgyvendinimui paruošime detalią analizę techniniu, instituciniu, ekonominiu ir finansiniu aspektais.
Elektrotechninis projektavimas. Tai svarbus žingsnis, kurio metu yra numatomas elektrinės prijungimas į vidinį elektros tinklą, nurodomi techniniai reikalavimai. Elektrotechninis projektas dažniausiai susideda iš brėžinių, sąmatų, žiniaraščių, techninių specifikacijų, įvairių bendrųjų elektros dalies statinio rodiklių ir kt.
Techninė priežiūra. Reguliari saulės elektrinės patikra privaloma pagal gamintojų ir Elektros įrenginių bandymų normų ir apimčių aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2016 m. spalio 26 d. įsakymu Nr. 1-281 (XXXIII SKYRIUS). Laiku pastebėti saulės elektrinės nukrypimai padės nustatyti galimus gedimus ir juos greičiau pašalinti.