Kas tai?

Pasaulyje viena po kitos dygsta milžiniškos saulės jėgainės. Įrenginių kainai krentant jų populiarumas vis didėja, kaip ir atsiperkamumas. Statomos elektrinės planuojamos mažiausiai 25 metams. Tačiau praktika rodo, kad elektrinės sėkmingai veikia ir daugiau nei 40 metų.

Pramonei

Pramonė yra didelė elektros energijos vartotoja. Dažniausiai gamyklos veikia dienomis, tačiau kartais gali dirbti ir keliomis pamainomis. Tokiu atveju, saulės elektrinės generuojama elektra yra suvartojama gamybai, taip mažinant išlaidas elektrai.

Biudžetinėms įstaigoms

Pagal naująjį atsinaujinančių energijos šaltinių įstatymo pataisą galima statyti iki 50kW saulės elektrines su dvipusės apskaitos sistema. Taip pat, tokios sistemos gali būti finansuojamos iš ES sajungos lėšų.

Daugiabučiams

Atsiradus palankioms sąlygoms statyti mikro elektrines privačiuose namuose, tai buvo leista daryti ir daugiabučių gyventojams, taip sumažinant jų išlaidas ir skatinant atsinaujinančios energetikos plėtrą, ten kur jos reikia ir tada, kada jos reikia.

Kodėl verta?

Investuodami į saulės energetiką ne tik taupote pinigus elektrai, bet ir keičiate įmonės įvaizdį gaminant produkciją iš atsinaujinančios energetikos.

Pagal naujai paskelbtą Ūkio ministerijos programą, šiuo metu galima gauti paramą net iki 80%. Su tokia parama jau po 3-4 metų galėsite džiaugtis nemokama energija dar bent 30 metų.

Kaip įsigyti?

Jeigu svarstote galimybę pasinaudoti saulės energija, tiesiog palikite savo kontaktinę informaciją užklausoje ir mes su Jumis susisieksime.

NORIU PASIŪLYMO

Kas sudaro?

Saulės baterija

Saulės energiją paverčia lektros energija. Procesą įgalina fotovoltinis efektas. Dirbame tik su aukščiausios kokybės modulių gamintojais.

Įtampos keitiklis

Kiekvienos saulės energijos sistemos širdis. Keitikliai konvertuoja nuolatinę DC foto elektros modulių generuojamą srovę į kintamąją AC.

Tvirtinimo sistema

Individualiems poreikiams pritaikytos montavimo sistemos, gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrina lengvą įrengimą įvairiose situacijose.

Įgyvendinti projektai

20kW integruota į stogą saulės elektrinė

Saulės elektrinė Akmenėje

4 x 30 kW saulės elektrinė ant sandėlio stogo Vilniuje

120kW saulės elektrinė Vilniuje

Mineralinio vandens gamintoja „Akvavita“ pradėjo eksploatuoti saulės jėgainę ir planuoja pasigaminti iki 30% reikalingos elektros. Už saulės elektrą įmonė negaus jokių subsidijų, tačiau skaičiuoja, kad projektas atsipirks per 7,5 metų.

170 kW saulės elektrinė Druskininkuose

Noriu pasiūlymo

SIŲSTI